Collection: Wax Melts + Warmers
Clinton Candle Co. wax melts are made with a natural soy wax and come in a 2.5oz clamshell package. Wax melts are always Buy 4, Get the 5th free! (No code needed, discount automatically applies at checkout.)
-
Wine Country Wax Melts
Regular price $5.00Regular priceUnit price / per -
Succulent Wax Warmer
Regular price $24.99Regular priceUnit price / per -
Pluggable Wax Warmer Replacement Bulb
Regular price $2.99Regular priceUnit price / per -
Salt & Sky Wax Melts
Regular price $5.00Regular priceUnit price / per -
Pluggable Flip Dish Warmer - LOVE
Regular price $11.99Regular priceUnit price / per -
Candle Lamp Warmer
Regular price $39.99Regular priceUnit price / per -
Vintage Bulb Illumination Warmer Replacement Bulb
Regular price $4.99Regular priceUnit price / per -
Pluggable Fragrance Warmer - Soft Mint
Regular price $12.00Regular priceUnit price / per -
Sand & Sage Wax Melts
Regular price $5.00Regular priceUnit price / per -
Vanilla Patchouli Wax Melts
Regular price $5.00Regular priceUnit price / per -
Vintage Bulb Illumination Warmer - Wood & Cane
Regular price $24.99Regular priceUnit price / per -
Illumination Wax Warmer - Jade
Regular price $20.00Regular priceUnit price / per -
Sea & Stone Wax Melts
Regular price $5.00Regular priceUnit price / per -
Chocolate Covered Wax Melts
Regular price $5.00Regular priceUnit price / per -
Black Metal Wax Warmer
Regular price $24.99Regular priceUnit price / per -
Lantern Candle Warmer
Regular price $34.00Regular priceUnit price / per -
Fog & Fern Wax Melts
Regular price $5.00Regular priceUnit price / per -
Flip Dish Wax Warmer - Mint Leaf
Regular price $15.99Regular priceUnit price / per -
2 in 1 Fragrance Warmer - Vintage White
Regular price $22.00Regular priceUnit price / per -
Pluggable Fragrance Warmer - White Hobnail
Regular price $12.00Regular priceUnit price / per -
Vintage Bulb Illumination Warmer - Fall Leaves
Regular price $24.99Regular priceUnit price / per -
Pluggable Fragrance Warmer - Jackolantern
Regular price $11.99Regular priceUnit price / per